Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Одбележана 18 годишнината од загинувањето на полицајците Кирил Петрушевски и Ерол Готак

По повод одбележувањето на 18 годишнината од загинувањето на полицајците Кирил Петрушевски и Ерол Готак кои во 2000-та година загинаа во село Арачиново, делегација од општина Гази Баба предводена од градоначалникот Борис Георгиевски, заедно со родителите на загинатите полицајци, роднини, пријатели, претставници од 5-та полициска станица, пред споменикот на бранителите кој се наоѓа во кругот на полициската станица Гази Баба во Автокоманда положија свежо цвеќе и им оддадоа почит на загинатите бранители.

11.01.2018 

 

audit report

Free access to information

 

  Working hours: 08:00-16:00
   Office Hours - Tuesday and Friday: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Arhimedova 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree