Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

×

Грешка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2013/201311/20131125/gallery_asfaltiranje is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Асфалтирање на крак и прекоп од фекална канализација во Маџари

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2013/201311/20131125/gallery_asfaltiranje is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Асфалтирање на крак и прекоп од фекална канализација во Маџари 


 

 

Надлежните служби од општината Гази Баба асфалтираа крак од улицата „Благоја Стефковски“ позади железничката станица во н.Маџари, во должина од 61 метар и широчина од 3 метри и подолжен прекоп од фекална канализација на улицата Благоја Стефковски, во должина од 110 метри и ширина од 1,5 метар.

 

Општината оваа инвестиција ја чинеше 540.000,00 денари од својот Буџет, а инфраструктурните работи беа изведени од страна на фирмата Адра од Скопје.

 


25.11.2013

{gallery}foto/2013/201311/20131125/gallery_asfaltiranje{/gallery}

Nike Air Jordan Retro 1 Red Black White - Buy Air Jordan 1 Retro (white / black / varsity red), Price: $60.85 - Air Jordan Shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree