Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

×

Грешка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2013/201303/20130307/gallery_kanalska_mreza is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Градоначалникот во обиколка на каналската мрежа во Гази Баба

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2013/201303/20130307/gallery_kanalska_mreza is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Градоначалникот на обиколка на каналската мрежа во Гази Баба


 

Градоначалникот Тони Трајковски со дел од општинската администрација и директорот на Водостопанство-„Скопско поле„ денес (07.03.2013) беа во обиколка на каналската мрежа на Гази Баба, каде со граѓаните разговараа и ги посетија местата кои се критични при пообилни врнежи од дожд.

 

Голем дел од каналската мрежа на територијата на Гази Баба е расчистен и функционален, а Водостопанство „Скопско Поле„ е постојано на терен и ги расчистува каналите онаму каде е потребно.


07.03.2013

{gallery}foto/2013/201303/20130307/gallery_kanalska_mreza{/gallery}

Nike News

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree