Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

×

Грешка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2013/201311/20131128/gallery_gradinka is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Одбележан Денот на дрвото во градинки

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2013/201311/20131128/gallery_gradinka is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Одбележан Денот на дрвото во градинки


 

Денот на дрвото беше одбележан во сите објекти на предучилишните установи на територија на Општина Гази Баба.

 

Децата заедно со воспитно – згрижувачкиот кадар посадија садници во дворовите на објектите каде престојуваат .


28.11.2013

{gallery}foto/2013/201311/20131128/gallery_gradinka{/gallery}

Calzado Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree