Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Ден на дрвото „Засади ја својата иднина“

 

По 16 –ти пат се рганизираше акцијата „Засади ја својата иднина“ по повод денот на Дрвото која се организираше во н.м Брњарци. На акцијата присутни беа вработени од од локалната самоуправа, од месните заедници и жители од градот Скопје.

На настанот присуствуваше и градоначалникот Тони Трајковски и членови на Советот на општната, кои исто така засадија дрвца во Брњарци.


02.12.2015

 

 

 

 

adidas superstar damen glitzer silber

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree