Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Креативни активности во градинката Детска Радост

Креативни активности во градинката „Детска Радост“


 

Дечињата кои престојуваат во објектите на градинката „Детска Радост“ спроведоа дневни активности за разубавување на дворовите во објектите, ликовни работилници, креативни истражувачки игри на тема „Лук-кромид“.

 

Реализацијата на активностите се предвидени за овој период од годината, а целта е поттикнување на детската креативност од најрана возраст.

 


30.03.2015

 

 

 

Shop Sneakers in Footwear

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree