Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Средба со фудбалерите на Металург - генерација 2005

Средба со фудбалерите на Металург - генерација 2005


 

Градоначалникот Тони Трајковски, оствари средба со фудбалерите на фудбалскиот клуб Металург - генерација 2005, по повод нивниот успех на новогодишниот турнир во фудбал кој беше во организација на ОФС Гази Баба и општина Гази Баба, каде освоија прво место.

 

На средбата се разговараше за работењето на клубот, за постигнатиот успех на турнирот како и за плановите за во иднина.

 

Градоначалникот изјави дека општината постојано ја дава својата поддршка за промовирање на спортот и спортските активности и така ќе продолжи и во иднина.

 


30.12.2015

 

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree