Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

×

Грешка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2012/201212/20121228/gallery_koktel is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Бизнис заедницата и пријателите на Гази Баба на предновогодишен коктел

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2012/201212/20121228/gallery_koktel is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Бизнис заедницата и пријателите на Гази Баба на предновогодишен коктел


 

Во просториите на општина Гази Баба беше организиран предновогодишен коктел за сите долгогодишни пријатели и бизнис партнери кои работат на подрачјето на општината и соработуваат со неа.

 

Градоначалникот Тони Трајковски се обрати пред присутните, им се заблагодари за досегашната успешна соработка и им ги честита новогодишните празници, посаќувајќи им добро здравје и бериќет во новата година.


27.12.2012

{gallery}foto/2012/201212/20121228/gallery_koktel{/gallery}

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree