Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Работна посета

 

На 21.04.2016 год. ( четврток) во 10:00 часот , градоначалникот Тони Трајковски ќе има работна посета на детско игралиште и на градежните активности на улица во Кадриово маало, Маџари.


20.04.2016

Турнир во шах

 

На 16.04.2016г. (сабота) со почеток во 09:00 часот, во спортската сала „Методија Андонов -Ченто“ во н. Маџари, ќе се одржи турнир во шах на кој ќе учествуваат ученици од сите основни училишта од општина Гази Баба.

На настанот ќе присуствува градоначалникот Тони Трајковски.


15.04.2016

Пуштање во употреба на игралиште

На 13.04.2016г. (среда) со почеток во 19:00 часот градоначалникот Тони Трајковски ќе го пушти во употреба реконструираното игралиште за мал фудбал во дворот на основното училиште „Стив Наумов“ во н.Автокоманда.


13.04.2016

 

 

 

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree