Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Се одржа 47-тата Седница на Советот на општина Гази Баба

 

На 47-тата Седница на Советот на општина Гази Баба акцент се стави на точката Советнички прашања, каде советниците поставуваа прашања најмногу за инфраструктурата во општината, на кои Градоначалникот им даваше одговори.


15.07.2016

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree