Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Активности во објектот „Калинка“

Дечињата кои престојуваат во објектот „Калинка“, кој е во состав на детската градинка „Детска Радост“, реализираа активности проследувајќи ги приказните на дедо и баба, како и Божиќниот концерт каде што имаа можност да другаруваат и да се забавуваат со поканетата гостинка Ангела Витановска.

Овој вид на активности се предвидени во програмата за работа со децата за правилен развој.

Boots

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree