Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Активности во објектот  „Калинка“

Активности во објектот „Калинка“


 

Дечињата кои престојуваат во објектот „Калинка“, кој е во состав на детската градинка „Детска Радост“, реализираа активности проследувајќи ги приказните на дедо и баба, како и Божиќниот концерт каде што имаа можност да другаруваат и да се забавуваат со поканетата гостинка Ангела Витановска.

 

Овој вид на активности се предвидени во програмата за работа со децата за правилен развој.

 


13.01.2016

 

 

 

Girls Nike Air Force 1 Shadow White Sail Stone Atomic Pink CZ8107-100 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree