Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Апел до граѓаните на настраданите места

 

Се апелира до граѓаните од настраданите места во општина Гази Баба: Смилковци, Црешево, Виниче, Страчинци, Стајковци, Брњарци, Сингелич, Ченто, Економија, Инџиково и од останатите населени места во општината и пошироко, што помалку да ги користат возилата на патните правци Ченто – Сингелиќ – Стајковци и Ченто – Економија, бидејќи се отежнува движењето на механизацијата која треба да стигне до местата каде што треба да интервенира.

Во итни случаи како алтернативен пат да се користи обиколката на градот Скопје.


09.08.2016

Nike Air Force 1 '07 Lv8 Utility White/White-Black-Tour Yellow – nike women flyknit high tops boots shoes sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree