Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

БАРАЊЕ ЗА НАЈНЕОПХОДНИ СРЕДСТВА

 

ОПШТИНА ГАЗИ БАБА ВО МОМЕНТОВ ИМА НАЈГОЛЕМА ПОТРЕБА ОД СРЕДСТВА ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈА, ЧИСТЕЊЕ И ЛИЧНА ХИГИЕНА, КАКО И ЗАШТИТНА ОПРЕМА (ЧИЗМИ, РАКАВИЦИ, МАСКИ), БИДЕЈЌИ ВО МОМЕНТОВ СЕ ВРШИ РАСЧИСТУВАЊЕ НА НАСТРАДАНИТЕ ПОДРАЧЈА.


10.08.2016

Air Jordan 1 Retro High OG 'Chicago' White and Black-Varsity Red For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree