Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

„Честитки за мама“ во објектот Детелинка

„Честитки за мама“ во објектот Детелинка


 

По повод 8-ми март, Денот на жената, во објектот „Детелинка" кој е во рамките на градинката „25 Мај“ реализираа работилница со родители на тема „Честитки за мама" кои ја изразија својата креативност и умешност при нивната изработка.

 


08.03.2016

 

 

 

スニーカーの検索一覧【新着順】

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree