Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Ден на жалост

 

Градоначалникот Тони Трајковски и општинската администрација изразуваат големо жалење и сочувство до семејствата на загинатите во елементарната непогода која се случи на 06.08.2016 год.

Исто така сочувствуваат и со семејствата кои претрпеа големи штети на нивните домови и имоти во непогодата.


08.08.2016

【正規品】最新のナイキ メンズ レディース スニーカー通販

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree