Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Детски креативни активности во објектот „Сонце“

Детски креативни активности во објектот „Сонце“


 

Во објектот „Сонце“, кој е дел од градинката „25 Мај“, беа спроведени работилници со родители каде што најмладите се запознаа, а родителите се потсетија на приказните и традиционалните игри од нивното детство.

 

Дечињата со големо задоволство ги проследија активностите и учествуваа во нив.

 


04.02.2016

 

 

 

Boots

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree