Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Детски креативни активности во објектот „Сонце“

Детски креативни активности во објектот „Сонце“


 

Децата од големата група од објектот„Сонце “, кој е дел од детската градинка „25 Мај“, учествуваа на ликовната манифестација на тема „Честитка за 8 -ми март“ каде што организатор беше Детскиот Културен Центар „Карпош“.

 

Во сите воспитни групи се реализирани работилници на тема „Мече болница“, во организација на Европска Медицинска Студентска Асоцијација на Македонија.

 

Најмалите со задоволство и интерес ги реализираа работилниците наменети за нивна возраст.

 


10.03.2016

 

 

 

Zapatillas de running Nike - Mujer

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree