Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Донација од Унгарска амбасада

 

Добрата соработка со Унгарската амбасада во Република Македонија уште еднаш се покажа на дело кога и во овие тешки мигови на општината, Република Унгарија ја дава својата поддршка и помош на настраданите од поплавата.

Министерството за надворешни работи и општината Пештержебет донираа голема количина на конзервирана храна и средства за чистење и дезинфекција која ќе биде поделена на секое семејство во општината од погодените подрачја


16.08.2016

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree