Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Градини во детските градинки

 

Проектот „Градини во детските градинки“ продолжува со спроведување на предвидените активности во предучилишните установи.

Дечињатa со внимание и интерес научија за разните видови на зеленчуци, начинот на одгледување, нивните различни карактеристики, нивната важност, како и значењето и правилното конзумирање во секојдневниот живот.


11.07.2016

Nike Air Force 1 07 White Bicycle Yellow White AH0287-106 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree