Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Изработка на маски и украси од глина

 

Во Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови" во н. Маџари беше организирана работилница за Окупациона терапија се со цел да се анимираат старите лица и да се поттикнат да изработат маски. Приматот се стави на нивната исполнетост и желбата за меѓусебна соработка, а Дневниот центар ни се збогати за уште неколку убави глинени изработки направени од вредните раце на нашите активни корисници.


04.04.2016

 

 

 

adidas Yeezy 350

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree