Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Координација на активности

 

И во текот на денешниот ден, градоначалниците Тони Трајковски и Коце Трајановски со стручни екипи, имаа координација за сабота и недела, каде според потребите се распоредуваше механизацијата и се утврдуваа активностите во поплавените населени места.

 


20.08.2016

 

 

 

 

adidas

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree