Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Корисниците од Дневниот центар за стари лица на екскурзија во Лешок

 

Kорисниците кои престојуваат во ,,Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови" во Маџари, заедно со социјалниот работник беа на екскурзија во Лешочкиот манастир.

Тие го искористија убавото време за посета на убавиот манастир од Тетовскиот регион и уживаа во живописната убавина со која плени комплексот.


04.07.2016

Alle Artikel

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree