Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Креативни активности во објектот „Темјанушка"

Креативни активности во објектот „Темјанушка"


 

Дечињата од објектот „Темјанушка" кој е дел од градинката „Детска Радост" реализираа спортски активности кои се дел од програма за правилен раст и развој.

 

Спроведена е активноста на правење фигури од колаж хартија со голем интерес, според детската фантазија за развивање на креативноста.

 


28.01.2016

 

 

 

NEW BALANCE

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree