Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Kрводарителска акција во Гази Баба

 

Општина Гази Баба заедно со општинската организација на Црвен Крст Гази Баба Скопје организираа традиционална крводарителска акција втора по ред која се одржа денес во големата сала на општина Гази Баба на која беа собрани 22 единици на крв, а во текот на годината во Гази Баба се одржуваат вкупно три крводарителски акции.

Градоначалникот Тони Трајковски ја подржа оваа иницијатива и апелираше сите граѓани да ја изразат својата хуманост и солидарност преку дарување на крв, вашата крв спасува живот и продолжува многу животи.


07.06.2016

Nike Air Max 270

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree