Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Летни активности во градинката „Детска Радост“

 

Во објектите на детската градинка „Детска Радост“ најмладите реализираа креативни активности во дворовите на објектите, истражувачки и спортски активности кои се од големо значење за правилен раст и развој.

Спроведените активности се предвидени според програмата за работа со децата.

Децата со голем интерес и внимание ги реализираа активностите.


22.07.2016

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree