Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

МОК со подршка за поплавените подрачја

 

Работна средба на градоначалникот Тони Трајковски со претседателот на Македонски Олимписки Комитет, г-динот Васил Тупурковски, на која разговараа за помош и подршка на спортот во Гази Баба, а особено за реконструкција на оние спортски објекти во настраданите подрачја кои беа зафатени од поплавата која се случи во изминатиот период.

За веќе постоечките спортски објекти од овие подрачја кои се оштетени ќе се превземат активности како реконструкција и санација и ќе се обезбедат со спортска опрема и реквизити која е потребна за спортистите но и за учениците кои


26.08.2016

 

nike fashion

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree