Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

На терен и четврти ден по невремето

 

Во текот на денешниот ден, како и изминатите денови, градоначалникот Тони Трајковски со дел од општинската администрација беа на терен во населените места, кои беа погодени од невремето пред неколку денови.

При обиколката на терен, градоначалникот правеше координација на активностите околу расчистувањето на објектите и патната инфраструктура, обезбедуваше потребна дополнителна опрема и логистика и учествуваше во расчистувањето на објектите во населените места Сингелиќ и Стајковци.


10.08.2016

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree