Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Нова пешачка патека во Хиподром

 

Општина Гази Баба изгради нова пешачка патека во н.Хиподром , помеѓу зградите кои се наоѓаат на ул.Жан Жорес и долж натпатникот со површина од 48м2 со цел олеснато и побрзо движење на ѓраѓаните кои го користат натпатникот кој ги поврзува Хиподром и Инџиково .

Средствата потрошени за оваа интервенција изнесуваат 71,279 денари, а фирмата која ги изведуваше работите е Ју Бај од Скопје.


29.07.2016

Air Jordan 1 Retro High OG 'Rust Pink' 861428-101 For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree