Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Нови тротоари на улица Карл Либкнехт

 

Општина Гази Баба на улица „Карл Либкнехт" во н.Триангла изгради нови тротоари од левата и десната страна на улицата со површина од 271 м2. Тротоарите се изградени од павер елементи, а општината од својот Буџет за оваа интеревенција потроши 260,000.00 денари.

Фирмата која ги изведуваше работите е ЈУ-БАЈ 2 од Скопје.


01.08.2016

AIR MAX PLUS

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree