Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Ново осветлување во Виниче

 

Службите од општина Гази Баба надлежни за улично осветлување, спроведоа акција за поставување на осветлување на потегот од ООУ „Наум Охридски" до влезот на н.м Виниче во должина од 250 метри каде беа поставени четири нови бандери и пет нови светилки.

 

Исто така, во н.м Виниче два крака од улицата "Трајче Здравковски„ беа целосно осветлени како и автобуската постојка која се наоѓа на истата улица, во должина од околу 100 метри.

 


11.04.2016

 

 

 

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree