Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Обиколка на Црешево

 

Во обиколка на н.м Црешево заедно со Претседателот на Владата на Р.Македонија Емил Димитриев, министерот за внатрешни работи Митко Чавков и министерот за транспорт и врски Владо Мисајловски каде ги следевме активностите кои се одвиваат за санирање на штетите од поплавата.Во текот на обиколката разговаравме и со месното население за активностите во минатите денови и потребите за следните денови.


17.08.2016

Nike Air Force 1 Shadow Pale Ivory/Celestial Gold-Tropical Twist

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree