Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Одбележана 16 годишнината од загинувањето на полицајците Кирил Петрушевски и Ерол Готак

Одбележана 16 годишнината од загинувањето на полицајците Кирил Петрушевски и Ерол Готак


 

По повод одбележувањето на 16 годишнината од загинувањето на полицајците Кирил Петрушевски и Ерол Готак кои во 2000-та година загинаа во село Арачиново, делегација од општината Гази Баба, која ја сочинуваа градоначалникот Тони Трајковски и Претседателот на Совет на општина Гази Баба Милан Андоновски заедно со родителите на загинатите полицајци, роднини, пријатели, командирот и претставници од 5-та полициска станица, пред споменикот на бранителите кој се наоѓа во кругот на полициската станица Гази Баба во Автокоманда положија свежо цвеќе и им оддадоа почит на загинатите бранители.

 

 

 


11.01.2016

 

 

 

Nike SF-AF1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree