Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Одбележан Денот на победата над фашизмот

 

Во населбата Ченто, пред споменикот на првиот претседател на Президиумот на АСНОМ, Методија Андонов - Ченто, по повод одбележување на 9 Мај , Денот на победата над фашизмот и Денот на Европа свежо цвеќе положија: Делегација на општина Гази Баба предводена од градоначалникот Тони Трајковски, делегација на Советот на општина Гази Баба предводена од претседателот на Совет Милан Андоновски, пратеничката во Собранието на Р.Македонија Олга Најденовска, делегација на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Гази Баба, делегации на Унија на жени од ВМРО-ДПМНЕ и Унија на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ, делегации од урбаните и месните заедници од општина Гази Баба, здружението на пензионери на општина Гази Баба како и жители на општината.


09.05.2016

 

Kopačky na fotbal

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree