Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Одбележување на 113 години од смртта на Гоце Делчев

 

По повод одбележувањето на 113-годишнината од смртта на македонскиот револуционер Гоце Делчев, во црквата „Свети Спас“ се одржа панихида на која свежо цвеќе положија делегации од: Влада на Република Македонија, Собрание на Република Македонија, Кабинетот на Претседателот, Град Скопје, општина Гази Баба, институции,политички партии, организации, друштва и граѓани.


04.05.2016

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree