Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Одбележување на 12 годишнината од смртта на Борис Трајковски

Одбележување на 12 годишнината од смртта на Борис Трајковски


 

Во Алејата на великаните на Градските гробишта во Бутел беше положено цвеќе на гробот на Борис Трајковски по повод одбележувањето на 12 годишнината од неговото загинување, кој трагично го загуби животот во авионска несрека, заедно со членови од неговиот кабинет.

 

Свежо цвеќе положија членови на семејството на Борис Трајковски, делегации од Собранието и Владата на Република Македонија, претставници од дипломатскиот кор и делегација од општина Гази Баба.

 


26.02.2016

 

 

 

Shop Sneakers in Footwear

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree