Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Одбележување на 144 години од раѓањето на Гоце Делчев

Одбележување на 144 години од раѓањето на Гоце Делчев


 

По повод одбележување на 144 години од раѓањето на македонскиот револуционер Гоце Делчев делегација на општина Гази Баба положи цвеќе на неговиот гроб во црквата Св.Спас во Скопје, каде беше одржана Панихида од Македонската православна црква.

 


04.02.2016

 

 

 

Gifts for Runners

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree