Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Патронен празник на ОУ Дане Крапчев

Патронен празник на ОУ „Дане Крапчев“


 

Основното училиште „Дане Крапчев“ го одбележа својот патронен празник. За 38-от роденден на училиштето учениците подготвија богата програма составена од ритмички точки, рецитали, настап на оркестарот и хорот и со тоа ги восхитија многубројните гости.

 

На приредбата присуствуваше градоначалникот Тони Трајковски.

 


05.02.2016

 

 

 

Nike Air Force 1 Shadow Beige White Orange CU3012-164 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree