Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Овоштарник во објектот „Искра“

Во соработка со Општинската организација на „Црвениот Крст“- Гази Баба во објектот „Искра“, кој е дел од градинката „25 Мај“, спроведена e активност за засадување на овошни садници.

Садниците се обезбедени од страна на волонтери на Општинската Организација на Црвен Крст - Гази Баба во рамките на програмата Црвен Крст во акција - промоција на хумани вредност.

Со оваа активност се разубави дворот на објектот „Искра“, на голема радост и задоволство на децата.


04.04.2016

 

 

 

สินค้าออกกำลังกายผู้หญิง คุณภาพ ราคาพิเศษ

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree