Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Патронен празник во ЈДГУ „25 Мај"

 

Јавната Установа за деца „25 Мај" ја прослави 51 та годишнина од своето постоење во спортската сала Крсте Мисирков во н. Ченто. На прославата присуствуваа вработените во објектите, родителите на децата и жители од подрачјето на Гази Баба.

По овој повод, децата заедно со воспитувачките од градинката подготвија соодветна музичка програма и ритмички точки, со кои се претставија пред присутните гости.


21.04.2016

Air Jordan 11 For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree