Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Пешачка патека во ОУ „Крсте Мисирков“

 

Општина Гази Баба продолжува со активностите со изградба на нови пешачки патеки.

Во н.Ченто се работи на доизработка на пешачка патека на крак од ул.„Среќко Пужалка“ која води кон основното училиште „Крсте Мисирков“. Површината е 40 м2, а инвестицијата чини 73.000 денари.

Изведувач на работите е фирмата Јубај 2.


01.08.2016

Zapatillas de running Nike - Mujer

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree