Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Посета на ОУ „25 Мај“

 

Градоначалникот Тони Трајковски и вицепремиерот Владимир Пешевски го посетија основното училиште „25 Мај“ , стариот објект, каде учат 180 ученици.

При обиколката низ просториите на училиштето, се направи обиколка и на училишниот двор каде е направено новото мултифункционално игралиште со лулашки, клацкалки и лизгалки и е поставена нова урбана опрема.


02.09.2016

 

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree