Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Посета на ул.2 во Инџиково

 

Градоначалникот Тони Трајковски, градоначалникот Коце Трајановски ,министерот за одбрана Зоран Јолевски и претседателот на Владата на Република Македонија Емил Димитриевски ја посетија ул. 2 во н.м Инџиково каде разговараа со жителите за активностите во минатите денови и потребите за следните денови.

Состојбата во поплавениот дел од Инџиково постепено се стабилизира. Куќите се исчистени од кабастиот отпад и од калта, скоро во сите куќи е направена дезинфекција, а некои веќе почнуваат да ги варосуваат. Во најбрзо време ќе се започне со санација на куќите.


16.08.2016

Air Jordan Release Dates 2020

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree