Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Пренамена на средства за откуп на земјиште за изградба на градинка во Стајковци

Пренамена на средства за откуп на земјиште за изградба на градинка во Стајковци


 

Членовите на Советот на општина Гази Баба, на денешната 42-ра седница, донесоа Одлука за измена на распоредот на средствата во Буџетот на општина Гази Баба за 2016 година.

 

Со пренамена на средствата во Основниот Буџет во висина од 4.000.000,00 денари ќе се овозможи купување на градежно земјиште за реализација на проект за изградба на детска градинка во населеното место Стајковци.

 


11.03.2016

 

 

 

New Arrivals

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree