Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Презентација за користење на платежни картички во ,,Дневниот центар за стари лица"

Презентација за користење на платежни картички во ,,Дневниот центар за стари лица "


 

Во ,,Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови" се одржа презентација за начинот на користење на платежна картичка, начинот на подигање на пензија и услугите од банкомат.

 

Старите лица покажаа голем интерес да дознаат нешто ново и корисно. Тие секогаш се отворени за нови информации, а социјалниот работник се труди според интересите и можностите да им го овозможи тоа.

 


26.01.2016

 

 

 

Buty, koszulki, spodnie Dziecięce

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree