Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Проект „Градини во детските градинки

 

Имплементацијата на проектот „Градини во детските градинки“ продолжува со реализација на предвидените активности во предучилишните установи.

 

Најмалите со интерес и задоволство се запознаваат со процесот на одгледување на растенијата, со нивните карактеристики, начинот на правилно консумирање, разновидноста на зеленчуци и сл.

 


28.03.2016

 

 

 

AIR JORDAN

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree