Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Првиот жител на Гази Баба во 2016 година

Првиот жител на Гази Баба во 2016 година


 

Градоначалникот Тони Трајковски и директорката на Клиниката за гинекологија и акушерство, при универзитетскиот клинички центар, Д-р Марија Хаџи Лега, ја посетија мајката и првороденото бебе, жител на општина Гази Баба во 2016 година.

 

Трајковски на Виктор и Марина Миленковски од населбата Автокоманда, на кое ова им е прво дете, им посака многу успешнa, среќнa и весела 2016 година, а на бебето Илија многу здравје, убаво и безгрижно детство.

 

 

На првороденото бебе градоначалникот му додели играчка и 20.000 денари.

 


04.01.2016

 

 

 

Air Jordan Release Dates Calendar

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree