Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Пунктови за координација

 

Општина Гази Баба за помош на жителите кои се оштетени во невремето има пунктови за координација на 4 локации:

1. Пункт во ОУ„Кирил и Методиј“ во н.м Стајковци ( за жителите од н.м Стајковци и н.м Брњарци)

2. Пункт во ОУ„25 Мај“ во н.м Сингелиќ ( за жителите од Економија, Сингелиќ и Ченто)

3. Пункт во н.м Црешево кај Месната заедница ( за жителите од населените места Смилковци, Црешево и Булачани)

4. Пункт во ОУ„ Дане Крапчев“ во н. Ченто ( за жителите од населените места Страчинци, Виниче, Инџиково и Питу Гули)


11.08.2016

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree