Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Работна средба за потенцијални можности во Гази Баба

 

Градоначалникот, Тони Трајковски во просториите на општината, оствари средба со Амбасадорот на Р.Чешка во Р.Македонија, Н.Е. Мирослав Рамеш, на која Трајковски одржа кратка презентација за индустриските потенцијали и можности за инвестирање кои ги поседува општина Гази Баба, како и можноста за унапредување на бизнис релациите и директните инвестиции на чешките компании на подрачјето на Гази Баба.


13.06.2016

Air Jordan 1 Mid Bred Gym Red/Black-White For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree