Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Работна средба на градоначалникот со Министерот Џери Наумов

Работна средба на градоначалникот со Министерот Џери Наумов


 

Градоначалникот Тони Трајковски оствари средба со Министерот без ресор, задолжен за привлекување странски инвестиции, Џери Наумов.

 

На средбата градоначалникот го запозна министерот со профилот на Општината, а потоа разговараа во насока за можни инвестиции во општина Гази Баба.

 


17.03.2016

Air Jordan 11 For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree